Історична спадщина і досягнення Carnehl

Німецьке підприємство CARNEHL Fahrzeugbau GmbH & Co. KG  з 55-річним успішним досвідом роботи у галузі виробництва причіпної техніки є одним з провідних учасників цього ринку, постачаючи щорічно близько 3 000 транспортних засобів. Компанія спеціалізується насамперед на виготовленні всіх видів самоскидів, окрім того постачає контейнеровози, напівпричепи з рухливою підлогою та інші спеціальні напівпричепи з урахуванням індивідуальних замовлень клієнтів.

Детальніше

Частка Carnehl на ринку Німеччини складає приблизно 13% і, таким чином, посідає друге місце. Більше 60% продукції експортується в десятки країн за межі Німеччини.
Компанія Carnehl Fahrzeugbau GmbH & Co. KG була заснована у 1957 р. в м. Паттензен і розпочала свою діяльність як невелика майстерня. На разі підприємство має виробничі цехи також у м. Вітшток/Досе біля Бранденбурга, і в головному офісі та на виробництві близько 220 співробітників займаються розробками, конструюванням, виготовленням та продажем причіпної техніки. Завдяки розширенню виробництва у м. Паттензен з 2014 року компанія має можливість забезпечити постійно зростаючий попит на продукцію марки Carnehl.
Однією з найважливіших віх розвитку підприємства було винайдення у 1994 році спільно зі шведською металургійною компанією SSAB першого у Європі самоскидного кузова з напівкруглим кузовом  half-pipe із високоміцної сталі HARDOX. Серійне виробництво таких кузовів розпочалося в 1996 р. Кузов Carnehl був легший від звичайного на 1000 кг, що дало змогу покупцеві перевозити за кожен рейс на цілу тонну більше корисного вантажу! Недивно, що такі кузови швидко і успішно зарекомендували себе на світовому ринку.

Основні переваги марки Carnehl

 • Сильною конкурентною перевагою причіпної техніки Carnehl є модульна конструкція, завдяки якій кожен напівпричіп може бути зібраний у відповідності до індивідуальних вимог та побажань клієнта.
 • Причіпна техніка Carnehl відзначається довгими термінами експлуатації. Компанія не йде на компроміси у питаннях якості продукції. Використовуються комплектуючі, які виготовляються лише в Німеччині, зокрема, гальмівні системи WABCO. Пневморесори діаметром 360 мм опираються на посилені кронштейни, застосовуються сталеві ресори збільшеної довжини та ширини, пальці кріплення амортизаторів мають діаметр 8 мм тощо.
 • Компанія Carnehl постійно інвестує немалі кошти в дослідницькі та конструкторські розробки, в створення інноваційних технологій виробництва.
 • Використання компанією Carnehl сталі HARDOX уможливлює зменшення власної ваги транспортного засобу та значного збільшення міцності конструкції. Днище напівкруглого кузова опускається на 60 мм нижче верхнього краю лонжеронів рами, завдяки чому підвищуються міцність та місткість кузова, понижується центр тяжіння, зменшується габаритна висота і покращуються ходові характеристики транспортного засобу. Між кузовом half-pipe та лонжеронами розташовуються гумові прокладки товщиною 15 мм, які захищають кузов від ударів та вібрації з боку шасі.

CARNEHL виробляє

 • самоскидні кузови
 • самоскидні причепи
 • самоскидні напівпричепи з кузовами напівкруглої форми із Hardox
 • самоскидні напівпричепи з кузовами напівкруглої форми із алюмінію
 • великогабаритні самоскидні напівпричепи
 • самоскидні напівпричепи з прямокутними кузовами
 • напівпричепи з рухливою підлогою