Історична спадщина і досягнення Chereau

Компанія CHEREAU займає одну з провідних позицій у виробництві рефрижераторів, завжди передбачаючи нові вимоги як регулюючих органів, так і транспортних компаній і логістичних відділів підприємств.
 
Продукція заводу JEAN CHEREAU SAS широко застосовується в галузі мультитемпературних перевезень і відповідає всім обов’язковим нормам Європейського законодавства. На сьогоднішній день на заводі загальною площею 49000 кв.м. виготовляється більше 3300 одиниць техніки в рік. Кузови марки CHEREAU становлять 48% парку рефрижераторних напівпричепів, зареєстрованих у Франції і 18% - у Євросоюзі.

Детальніше

Спеціалізуючись на виробництві рефрижераторів, CHEREAU значну увагу приділяє якості транспортування товарів, які вимагають певних температурних режимів. Основною метою є запропонувати необхідне транспортне рішення для забезпечення бережливої доставки продуктів в пункт призначення з абсолютним збереженням їх властивостей. Саме ця мета  щоденно мотивує команду CHEREAU до розробки і створення нових інноваційних рішень, тестування і апробації найновіших технологій, спрямованих на відповідність найвищим запитам.
 
З одного боку, з моменту заснування в 1950-х роках  компанія залишається вірною своїм початковим принципам, з іншого боку, на підприємстві віддається пріоритет виготовленню високоякісного новаторського устаткування. Тисячі професіоналів в галузі мультитемпературних перевезень – найвимогливіших, найбільших, самих спеціалізованих – випробували і оцінили продукцію компанії. Саме завдяки цим клієнтам назва CHEREAU стала синонімом ЕТАЛОНУ серед рефрижераторних напівпричепів.
 

Основні переваги марки Chereau

 • Chereau пропонує своїм клієнтам цілком індивідуальний підбір транспортного засобу
 • Chereau виготовляє шасі, кузови, постачає холодильне устаткування і пропонує більше 800 найменувань комплектуючих, таким чином маючи можливість задовольнити всі потреби клієнта в отриманні бажаної продукції. Кожен транспортний засіб за бажанням клієнта може бути укомплектований різним додатковим устаткуванням. Враховуючи потреби і побажання клієнта, в комплектацію напівпричепа можна вносити зміни щодо габаритних розмірів, гальм, осей, шин тощо.
 • Виробничі методи, специфічні характеристики і якість продукції CHEREAU забезпечують надійність, довговічність і високу охолоджуючу здатність транспортних засобів. 95% кузовів, які отримують оновлений сертифікат  АТР після 12 років їх експлуатації, є кузовами марки CHEREAU!!! 
 • Гнучкість і здатність адаптуватися до постійних змін навколишнього середовища та потреб клієнта. Компанія Chereau надає можливість створити оптимізований охолоджений простір завдяки застосуванню зсувних перегородок для отримання мультитемпературних режимів, поздовжніх перегородок для створення кількох відсіків, двох ярусів тощо.
 • Динаміка постійних інновацій для передбачення очікування клієнтів і тенденцій розвитку ринку.
 • Належне обслуговування - оперативне задоволення заявок клієнтів від запиту до поставки продукції, надання післяпродажного та додаткового сервісного обслуговування по всій Європі.
 • Професійний і згуртований колектив компанії CHEREAU, в якому кожен співробітник є безсумнівним експертом в своїй галузі діяльності. До процесу виготовлення техніки CHEREAU залучені найкращі висококваліфіковані спеціалісти і вчені, а також різноманітні групи підтримок для наукових досліджень, виробництва, контролю якості, продажу продукції у Європі тощо.
 • Ізотермічні властивості, яким нема рівних на ринку. Випробування на підтримання температури (при виключеній холодильній установці) показали значно вищі часові показники: як мінімум, на 15% вище, ніж у іншої техніки, яка є на ринку. Такі характеристики теплоізоляції призводять до економії близько 15% на експлуатації холодильної установки.
 • Зниження експлуатаційних витрат. Середні річні витрати на експлуатацію напівпричепа з кузовом CHEREAU INOGAM – найнижчі на ринку (середній бюджет на техобслуговування: кузов, шасі і холодильна установка). Скорочення часу роботи холодильної установки дозволяє забезпечити водночас середню економію на споживанні палива в розмірі 850 літрів у рік, а також зменшити шкідливий вплив на оточуюче середовище.
 • Високий рівень якості продукції.  Процес збірки і поєднання компонентів кузова спрямований на максимальну механічну міцність, оптимальне  ущільнення  і відсутність теплових мостів.
 • Унікальні особливості продукції: - колія 2100 мм у напівпричепів (граничний нахил +3%); - підвіска власної конструкції виробника; - алюмінієві кутники 6,5 мм; - дно/цільна фанера 20 мм; - стельові світильники 24 люкс; - цільні бокові стінки з закритими кромками; - рукоятки відкриваються прямо; - здатність підтримувати температуру на 25% вище, ніж у конкурентів; - висока вартість при перепродажу; - система захисту заднього бамперу Bumper-C.
 • Рефрижераторний кузов Inogam – комплектація на замовлення і технічна досконалість. Маючи у своєму розпорядженні більше ніж 500 варіантів виконання обладнання та комплектуючих, рефрижераторний кузов INOGAM пропонує безліч можливостей поєднання: рефрижератор з одним, двома чи трьома температурними режимами, зі звичайним чи багаторівневим завантаженням, з дверима чи зі шторкою.
З кузовом INOGAM Ви отримуєте техніку, яка повністю відповідає Вашим сьогоднішнім потребам, і при цьому у Вас завжди залишається можливість її переустаткування при зміні Ваших потреб. Це дає Вам впевненість в її оптимальній працездатності як сьогодні, так і в майбутньому.

Рефрижераторний кузов INOGAM випускається у варіантах виконання для будь-якого типу автотранспорту: 1, 2 чи 3-вісних напівпричепів, причепів, вантажних автомобілів; різного призначення і розміру – для автодорожних перевезень (доставка м’яса, квітів, медикаментів тощо) чи перевезень змішаного типу (паромні і автомобільні, залізничні і автомобільні тощо).

Кузов INOGAM від CHEREAU як знак якості рефрижераторного транспорту

 
Особливості  кузова INOGAM:

1. Міцна задня рама конструкції, яка не піддається деформації
.
Поверхня задньої рами, яка повністю виготовлена із нержавіючої сталі, укріплена завдяки застосуванню спеціальної обробки. Вона додатково укріплена складним порогом, який перекриває весь просвіт. Він не лише надає кузову додаткової міцності, але й запобігає його пошкодженню вилами навантажувача. Стійки задньої рамки складені із суцільного пресованого профілю під першою петлею і у формі «дверної ручки» у верхній частині. Повна відсутність заклепок у кінцевій збірці повністю знімає ризик проникнення води і утворення теплового містка.  Конструкція всього вузла модульна, що полегшує техобслуговування і ремонт.
 
2. Чотири рівні зовнішнього захисту.
Система бамперів «Bumper-Chereau”, яка складається із металевих роликів, закріплених на амортизаторі, невід’ємному від шасі, сьогодні стала еталоном ефективного запобігання пошкодженням, пов’язаним з подачею під завантаження. Патент на цю систему, отриманий у 2004 році, став першим патентом такого роду у Європі. Завдяки вертикальним упорам, розташованим на кінцях поздовжніх балок шасі, система розрахована на будь-яку висоту платформи завантаження. Закріплені в шести точках по всій ширині кузова INOGAM, упори порога гарантують повний і довговічний захист в горизонтальній площині. Для ефективного захисту задньої рами і бокових стін в конструкції стійок передбачені вбудовані гумові упори на всю висоту задньої рамки.
 
3. Бокові стінки витримують будь-які випробування.
Конструкція бокових стінок в задній частині включає елементи ущільнення, розроблені за результатами аварійних випробувань «crash-test», і здатна поглинути можливі ударні хвилі. Бокові стінки кріпляться до рами різьбовими з’єднаннями з поздовжнім розташуванням, що надає всій конструкції додаткову міцність. Особливі додаткові накладки перешкоджають деформації бокових стінок в місцях контакту з втулками і рукоятками при відкриванні дверей на 270°.
 

4. Дно кузова захищено від пошкоджень.
Конструкція підлоги захищена сталевим покриттям по всій ширині задньої частини кузова. Гнучка гумова прокладка забезпечує розрив теплового містка між дном кузова і порогом задньої рамки. Дно зібране із ізолюючих матеріалів, спеціальних порід деревини, полімерів і фанери у вигляді цільного елементу. Ця перевірена технологія придатна для будь-яких потреб: поліефірного покриття, вакуумного склеювання сплавів, решітчастого настилу, знімного дна тощо. Зміцнюючі елементи конструкції розташовуються в залежності від особливостей експлуатації, і стійкість до наскрізних ушкоджень при цьому складає кілька тонн на квадратний метр.
 
5. Найкращі поліефірні матеріали.
Доведено всіма випробуваннями: для рефрижераторних кузовів поліефірні матеріали забезпечують найкращі експлуатаційні якості. Надійні і міцні, вони характеризуються термоізолюючими властивостями, стійкістю до барвників, внутрішнього і зовнішнього ударного впливу, не вимагають складного догляду і ремонту. Окрім того, поліефірні матеріали гарантують високий санітарно-гігієнічний рівень. Матеріали, із яких виготовлений кузов, сумісні з усіма очисними засобами промислового призначення, які застосовуються в аграрно-харчовій галузі.
 
6. Ергономічні просвіти і перегородки.
Кузови INOGAM випускаються з кількома варіантами виконання зовнішніх отворів. Задній просвіт оснащується дверима з 2, 3 чи 4 стулками, оснащеними герметичними прокладками з 7 виступаючими кромками. Розроблена також серія виробів, на які можуть встановлюватись теплоізолюючі шторки, оснащені за необхідності автоматичним підйомом, або ж теплоізолюючі відкидні дверцята. Бокові двері можуть бути розсувними або стулковими, одинарними чи подвійними. Їх точне розташування визначається побажаннями клієнта. Можливі будь-які види перегородок – стаціонарні чи пересувні, з поздовжнім чи поперечним розташуванням тощо. Для полегшення доступу пропонується великий вибір приставних драбин, використання яких цілком безпечне і надійне.
 
7. Збірка з точністю до частки міліметра.
Форма компонентів кузова INOGAM (дна, даху, бокових стінок і передньої частини), технологія їх поєднання і кінцева збірка гарантують дуже високу механічну міцність, а також герметичність і відсутність теплового містка. Особливо ретельно виготовляється передня частина, на яку припадають навантаження рефрижераторного блоку і удари піддонів при завантаженні. Вона виготовляється  за технологією, яка повністю виключає ризик утворення щілин.
 
8. Способи комплексної укладки вантажу.
Різноманітність вантажів, які перевозяться, створює потребу у різноманітних і ергономічних способах укладки. На всіх кузовах INOGAM передбачена можливість оснащення вбудованими полозами по всій довжині кузова, а також по висоті, що дозволяє, зокрема, розмістити вантаж в 2 яруси.  Розпірні пристосування, підвіски і підйомники забезпечують поєднання надійності кріплення і збереження вантажу. Завдяки постійному пошуку технічних рішень розробляються прості у застосуванні способи укладки, розраховані на конкретні умови.

 

CHEREAU виробляє

 • напівпричепи-рефрижератори
 • рефрижераторні кузови та причепи-рефрижератори