Історична спадщина і досягнення Demarko

Польська компанія Demarko Komarec Sp. J. - один із лідерів у виробництві напівпричепів і причепів для перевезення негабаритних вантажів.
Використовуючи передові технології і маючи відмінні технічні знання, компанія з 1989 року виробляє транспортні засоби спеціального призначення за індивідуальним замовленням клієнтів. Досвід компанії налічує понад 600 одиниць вироблених спеціальних транспортних засобів.

Детальніше

Ціль компанії - оптимально задовольняти потреби транспортної індустрії, проектувати інноваційні конструкції і втілювати їх у життя.
Завдяки новітнім комп'ютерним технологіям інженери конструкторського відділу створюють віртуальні моделі майбутніх напівпричепів і причепів, на яких перевіряються можливості розподілу навантаження, розміри і пропорції, що дозволяє уникнути будь-яких помилок при виробництві.

Основні переваги марки Demarko

  • Процес виробництва причіпної техніки чітко налагоджений і складається з послідовних етапів:
Термообробка, надання форми і механічна обробка: обробка сталі з параметрами високої міцності  з використанням найсучасніших станків з числовим програмним управлінням забезпечує високу точність і відтворюваність згідно стандарту PN-EN 30123 KL. I

Процес зварювання: DEMARKO - це один з заводів групи I, який сертифікований згідно стандартам зварювання PN-M-69009. Працівники заводу, які зайняті процесом зварювання і роботами по металу, мають найвищі сертифікати, що говорить про рівень їхнього професіоналізму, а також і про високу якість виконаних ними робіт.

Покриття: точна обробка поверхні напівпричепів та причепів відповідає найвищим стандартам якості. І це стосується не тільки антикорозійного захисту (піскоструминної обробки і металізації), а й фінішного покриття, зокрема системи фарбування за найновішими технологіями (ґрунтування і покриття двокомпонентною фарбою).

Кінцевий процес збору конструкцій і тестування на якість: команда, яка складається з висококваліфікованих спеціалістів (інженерів з електромеханіки, гідравліки і пневматики), перевіряє і тестує кожну деталь, перед тим як передати товар кінцевому споживачу.
  • Професійні поради і консультації щодо вибору напівпричепів і причепів для перевезення негабаритних вантажів, враховуючи умови і спосіб експлуатації клієнтом.
  • Приймаючи до уваги індивідуальність потреб кожного клієнта, висококваліфікована команда спеціалістів створює індивідуальні моделі транспортних засобів.
  • Компанія пропонує напівпричепи в конфігурації від 2 до 8 oсей. Конструкції, які можна розсунути один, два, три або навіть чотири рази, дозволяють отримати повну довжину вантажної платформи, яка перевищує 40 м. Найбільша ширина напівпричепів досягає 3,5 м.  Завдяки цьому з'являється ще більше можливостей зробити ідеальну пропозицію для клієнта.
Компанія завжди знаходить рішення, яке відповідає індивідуальним запитам клієнта і дозволяє їм досягти значну конкурентну перевагу.

DEMARKO виробляє

  • низькорамні напівпричепи серії ST
  • низькорамні напівпричепи серії LD (з низькою платформою) 
  • напівпричепи-платформи серії PL