Історична спадщина і досягнення DOLL

Компанія DOLL Fahrzeugbau GmbH є підприємством з традицією у галузі виготовлення комерційних транспортних засобів, пропонуючи високотехнологічні рішення. Команда DOLL під чітким керівництвом директорів – пана Марка Тошека та пана Томаса Фреда Геркоммера - перевтілює основні стратегічні директиви компанії в успіх на ринку.

Основне підприємство виробника розташоване в м. Оппенау у Шварцвальді (Німеччина).

Детальніше

Для розвитку підприємства важливим був постійний розвиток експорту до Африки та Азії. Завдяки багатостороннім контактам в цих регіонах офіси з продажу продукції DOLL були відкриті у північній Африці, в Сінгапурі, а також спільне підприємство з компанією CTV у Таїланді. Окрім того, компанія має партнерів з продажу та надання сервісних послуг у багатьох інших країнах.
           
У 2009 р. було відкрито новий філіал з виробництва – внутрішню компанію з назвою DOLL Sachsen GmbH в м. Мільденау, де забезпечується частина виробничої програми.

Основні переваги марки DOLL

Важливими передумовами для  успіху є:
  • спрямування продукції і послуг на задоволення потреб ринку та клієнтів;
  • системно структурований асортимент продукції;
  • тривале сприяння інноваційних зусиль;
  • дуже висока гнучкість виробництва;
  • підключення колективу та постачальників комплектуючих до досягнення цілей підприємства;
  • оптимальне використання синергії між штаб-квартирою компанії DOLL Fahrzeugbau GmbH в м. Оппенау, її виробничими цехами, а також центрами продажу та сервісного обслуговування по всьому світу.
Компанія DOLL за останні роки перетворилася з підприємства із значним залученням ручної роботи в ефективне промислове виробництво. В процесі розвитку весь виробничий процес  був переобладнаний на конвеєрне поточне виробництво з інтеграцією незмінно високого рівня якості.

Виробництво компанії DOLL характеризується чіткою глибиною розуміння виробничих процесів, що уможливлює гнучкий підхід до вирішення конкретних транспортних задач клієнта.
До виробничого процесу на підприємстві DOLL залучені лише відповідні спеціалісти, оскільки лише завдяки висококваліфікованим співробітникам досягається відмінна і  безцінна якість продукції.  Виробничі цикли на підприємстві DOLL сертифіковані відповідно до стандартів DIN ISO 9001.

З усією відповідальністю компанія долучається до захисту навколишнього середовища: заходи по боротьбі з шумом, рециклінг у різноманітних формах, технології водного збагачення, системи очищення викидів в атмосферне повітря, теплообмінники, пристрої для перетворення сонячної енергії в електроенергію – це лише деякі приклади відповідальної  і свідомої позиції.

Презентація            


DOLL виробляє

  • причепи та напівпричепи для перевезення негабаритних вантажів
  • транспортні засоби для перевезення лісоматеріалів
  • транспортні засоби для обслуговування аеродромів