Історична спадщина та досягнення GOFA

Компанія GOFA – Gocher Fahrzeugbau GmbH   розташована у самому центрі Європи, в місті Гох на Нижньому Рейні, економічно сильному регіоні в Північній Рейн-Вестфалії, найбільш густонаселеній землі Німеччини.

Загальна площа підприємства становить близько 100 000 м² з можливістю розширення. Три комплексних приміщення надають місце для 10 виробничих цехів і поширюються в цілому на близько 25 000 м² площі.

Компанія GOFA – Gocher Fahrzeugbau GmbH  з самого початку свого заснування в 1962 році Генріхом Янссеном розпочала свою діяльність з виробництва напівпричепів-цистерн і контейнерів для транспортування рідин із чорної, нержавіючої сталі і алюмінію.

Детальніше

У наступні десятиліття виробництво компанії постійно розширювалося. Так, починаючи з 70-х років асортимент продукції розширився за рахунок напівпричепів-цистерн для транспортування вуглекислоти (СО2) і ЗВГ (LPG). З початку 80-х років весь спектр продукції став також доступним в таких варіантах як контейнери, знімні цистерни або знімні кузови. В 1985 році було виготовлено перший блок для перевезення кріогенних газів, і GOFA швидко стає одним з найбільших виробників в цій області. В 90-ті роки асортимент продукції розширився до конструкцій для горючих кріогенних газів, таких  як LNG і етилен. 

З 2000 року GOFA також виробляє зовнішні і/ або внутрішні цистерни, виготовлені із алюмінію для кріогенних газів. Багаторічний досвід виготовлення цистерн під тиском ДОПНВ із алюмінію з інших областей продукції представляє важливу технологічну базу.

З 2011 року компанія GOFA є частиною великого концерну - групи Chart, яка діє у всьому світі. Під егідою групи Chart з великим успіхом продовжується міжнародне зростання компанії.

Сьогодні GOFA є лідируючим виробником автомобільних цистерн високого тиску на міжнародному ринку. В сфері транспортування газів (кріогенних газів, легкозаймистих кріогенних газів, СО2, LPG і інших газів), рідин (хімічних речовин, продуктів харчування) і сипких продуктів. GOFA має повний спектр напівпричепів, причепів, контейнерів, цистерн, знімних і змінних кузовів. Моделі розроблені за стандартами для всіх країн Європи, а також для багатьох інших країн і регіонів.

З кожним днем GOFA стає більш відомою на міжнародному ринку. Клієнтська база тепер виходить далеко за межі Європи. До клієнтів компанії належать не лише великі міжнародні, але середні і маленькі фірми.

Основні переваги марки GOFA

 • Провідний виробник транспортних засобів для газів, зокрема кріогенних продуктів, а також рідин і сипких матеріалів на Європейському ринку, який має кілька десятиліть досвіду.  
 • Компанія залучена у всесвітньо відому компетентну мережу Chart Industries, яка є глобальним фахівцем з пропозицією різних рішень для кріогенних продуктів з 5 000 співробітників і обігом понад 1 млрд. американських доларів, яка, звичайно ж, може запропонувати зовсім іншу технологічну базу в порівнянні з маленькими учасниками ринку.
 • Висока якість + дуже довгий термін експлуатації техніки.
 • Невисокі часові витрати на техобслуговування протягом усього періоду експлуатації (ще в наш час багато напівпричепів GOFA, які були виготовлені в 60-х і 70-х роках, знаходяться в експлуатації!)
 • Оптимізовані по вазі конструкції пропонують більшість виробників, але GOFA при цьому гарантує також високу міцність транспортних засобів.
 • Конструкція GOFA дуже міцна і стійка і підходить для експлуатації в поганих дорожніх умовах, характерних для країн Східної Європи, Африки чи Південної Америки.
 • Додатково використовуються різноманітні конструктивні елементи, які дозволяють збільшити і посилити міцність шасі і кріплення цистерни для поганих доріг, але при цьому уникнути екстремального збільшення власної ваги напівпричепів.
 • У випадку виникнення будь-яких проблем з транспортними засобами марки GOFA, виробник завжди піклується про клієнтів і допомогає знайти рішення, ніколи не залишає клієнта самого займатися вирішенням ситуації. Команда працює завжди швидко, ефективно, професійно і не бюрократично, щоб надати клієнту можливість в найкоротші терміни повернути транспортний засіб в експлуатацію. Ви отримаєте швидку підтримку незалежно від того, купляєте Ви безпосередньо у компанії або через її дистриб'ютора чи представника.
 • Індивідуальна комплектація згідно з вимогами замовника є для виробника не викликом, а постійною живою практикою.
 • Транспортні засоби GOFA відомі також як найкращі з найбільшою продуктивністю (літрів на хвилину) під час розвантаження.
 • Як правило, водії, які безпосередньо експлуатують техніку і мають досвід, в першу чергу вибирають марку GOFA на противагу іншим маркам. Чому? Плавний хід, бічна стійкість, маневреність, зручність і простота обслуговування та ергономічність всіх комплектуючих.
 • GOFA має спеціальну допоміжну систему маневреності, яка значно полегшує повертання напівпричепа на вузьких поворотах і таким чином можна уникнути небажаного впливу сили на шасі і поліпшити рух на поворотах (при їзді переднім і заднім ходом).
 • Російськомовний персонал в центральному офісі. Колектив GOFA - це хороша підготовка в поєднанні з багаторічним досвідом роботи.
 • Якість, відповідальність і постійне вдосконалення є ціллю компанії і кожного окремого співробітника.

GOFA виробляє

 • транспортні засоби для перевезення газів (кріогенні гази, рідка вуглекислота, горючі гази, рідкий водень)
 • транспортні засоби для перевезення рідин (хімічні і рідкі харчові продукти)