O.ME.P.S.

Історична спадщина і досягнення O.ME.P.S.

O.ME.P.S. Srl є одним з найбільших європейських виробників високоякісних автоцистерн для сипких вантажів із легкого алюмінієвого сплаву. Підприємство розташоване в італійському місті Баттіпалья і займає територію площею 25.000 м2.

Компанія O.ME.P.S. починала свою діяльність з обслуговування вантажних цистерн, а в 1999 році перейшла до виробництва напівпричепів-цистерн і цистерн з легкого сплаву для перевезення сипких продуктів великого обсягу. Цей важливий вибір незабаром обернувся виграшною картою, відкриваючи для компанії двері на італійський, європейський ринки та ринок Близького Сходу.

Детальніше

Більшість людей вважають, що цистерна є цистерна, проте існують абсолютно різні дизайни, конструкції і ключові характеристики, а також різноманітні нормативні вимоги. Цистерни марки О.ME.P.S. відрізняються від інших на ринку завдяки багатьом патентам, які забезпечують утримання компанією O.ME.P.S. Srl позиції лідера у розвитку сучасних технологій. Продукція даного торгового бренду представлена на ринку самонесучими і перекидними цистернами, автоцистернами та напівпричепами-цистернами для транспортування сипких продуктів. Окрім того, компанія займається установкою дизельних та електрокомпресорів і здійснює своїм клієнтам технічне обслуговування в спеціалізованих сервісних центрах.

Напівпричепи-цементовози марки O.ME.P.S. можуть перевозити сухі суміші, цемент, кварцовий пісок, вугільний пил та багато інших сипких матеріалів. Перекидні цистерни даної торгової марки служать для транспортування борошна, комбікорму та цукру. Напівпричепи-цистерни для сипких вантажів марки O.ME.P.S. пропонують споживачам широкий модельний ряд, який дозволяє підібрати для себе ту або іншу модифікацію вантажного транспорту для своїх потреб.

Напівпричепи-цистерни італійської марки O.ME.P.S. Srl - це надійна і безпечна техніка для вантажних перевезень по дорогах загального призначення. Вони характеризуються бездоганною якістю, високим рівнем безпеки, відмінною ходовою частиною і тривалим терміном експлуатації. Вся вантажна техніка марки O.ME.P.S. офіційно сертифікована і виконана з точним дотриманням усіх необхідних вимог. Перед продажем вона обов'язково проходить перевірку і підготовку в заводських умовах з використанням спеціальних інструментів та обладнання.

O.ME.P.S. Srl виготовляє лише алюмінієві автоцистерни для сипких вантажів. Навіть у країнах, які відзначаться тяжкими умовами експлуатації, в яких дуже поганий стан автодоріг, автоцистерни марки O.ME.P.S. доводять свою витривалість під час низки випробувань.  Виробник з впевненістю заявляє, що його автоцистерни мають найкращий по якості дизайн  і кінцеву обробку у Європі, про що свідчить позитивний досвід експлуатації напівпричепів марки в складних умовах таких країн, як Україна, Росія, Республіка Чехія, в країнах Південної Америки та Африки.
Той факт, що  продукція O.ME.P.S. Srl представлена в такій великій кількості країн, свідчить про гнучкість компанії і її готовність до адаптації продукції відповідно до специфічних потреб, законодавства і умов експлуатації.

Своїм успішним розвитком компанія завдячує своїй промисловій політиці, спрямованій на продукт найвищої якості та задоволення споживача, а також постійній системі контролю якості.
Головною перевагою алюмінію є зменшення власної ваги, що перевізники можуть трансформувати у збільшення корисного навантаження і, як наслідок, додаткового доходу!

Репутація компанії O.ME.P.S. Srl базується на дотриманні бездоганних технічних стандартів, гнучкій системі надання послуг та абсолютній якості, що забезпечується постійним контролем виробничого процесу. Понад 80 постійних співробітників компанії завдяки своїй високій компетентності та рівню знань відзначені сертифікатами IQNET та CSQ згідно стандартів Uni En ISO 9001 і Vision 2000.

Основні принципи O.ME.P.S.

Завзятість та стійкість були проявлені паном Вінченцо Мунціо, засновником та єдиним виконавчим директором компанії, для реалізації блискучого задуму і створення успішного підприємства - компанії O.ME.P.S. Srl.
 
Майстерність - це те, що з самого початку характеризувало продукцію O.ME.P.S. Процес кожної окремої стадії виробництва забезпечується кваліфікованим персоналом, жорсткому контролю якості підлягають як самі цистерни, так і деталі напівпричепів.
Все це гарантує ефективність, міцність, довговічність транспортного засобу з негайним зменшенням витрат на технічне обслуговування.
 
Інновація - це ключ до успіху компанії O.ME.P.S. Srl. Завдяки нововведенням як сама компанія, так і вироблена нею продукція набули нового вигляду. Використання спеціальних легких сплавів сприяє зниженню власної ваги і збільшенню корисного навантаження. Конструкція з самопідтримуючими елементами покращує аеродинамічні характеристики і сприяє зниженню витрати палива.
 
Нестримне прагнення до удосконалення - філософія компанії, а майстерність і віддача кваліфікованого персоналу – гарантія справжнього успіху O.ME.P.S. Srl і надійна запорука її успіху у майбутньому.
 

Переваги продукції компанії O.ME.P.S. Srl

 • Якість продукції відповідає європейським стандартам якості.
 • Стандартна гарантія 2 роки на резервуар + 1 рік заводська гарантія на інші комплектуючі.
 • Посилена конструкція цистерни, адаптована для українських доріг.
 • Низька власна вага – 4600 кг при об’ємі напівпричепа 39 000 Л.
 • Невеликі габаритні розміри (особливо важлива риса для руху в межах міста).
 • Осі BPW OFF ROAD з ДОДАТКОВИМ пакетом для тяжких дорожніх умов або SAF Intradisc OFF ROAD, гальмівна система WABCO.
 • Застосування високотехнологічного устаткування для 3-D моделювання та проектування напівпричепа.
 • Застосування високоякісного зварювального устаткування та устаткування для фарбування, в результаті чого досягається бездоганна якість зварного шва і лакофарбового покриття.
 • Використання компонентів найвищої якості (розвантажувальні шланги, більша кількість компонентів із нержавіючої сталі (туби для шлангів, головний повітропровід, розвантажувальний трубопровід для харчових продуктів), гальмівна система, шини, диски і т.д. відомих європейських виробників, таких як Alcoa, Continental, Pirelli тощо).
 
 • Опорні ноги марки JOST.
 • Практичні і зручні люки, які відкриваються як у горизонтальній, так і у вертикальній площинах.
 • Зручний інструментальний ящик в задній частині напівпричепа, який закривається на ключ.
 • Зручні складні перила, підйом здійснюється за допомогою пневмоциліндра натиском кнопки.
   

O.ME.P.S. виробляє

 • автоцистерни (будівельні суміші, мука цемент)
 • пелет (паливні гранули)
 • перекидні автоцистерни (мука, цукор, комбікорм)
 • причепи «BIGA» (будівельні суміші, цемент)
 • напівпричепи-цистерни для сипких вантажів (цемент, пісок, попіл,  цукор, мука, комбікорм)
 • перекидні напівпричепи-цистерни (пластмаса, мука, крупа, рис, кава, цукор, комбікорм)