Історична спадщина і досягнення ROHR

На українському ринку причіпної техніки ТОВ «Трансконструкт» представляє цистерни-авіапаливозаправники марки ROHR, які відзначаються високою якістю та виготовлені у відповідності з усіма законодавчими вимогами та врахуванням побажань клієнта і специфіки їх застосування.

Німецька компанія ROHR GmbH належить сьогодні до одного з провідних виробників комерційних транспортних засобів для різних галузей промисловості.  Штаб-квартира підприємства розташована у м. Штраубінг і налічує понад 250 висококваліфікованих співробітників, завдяки яким компанія завжди готова запропонувати кожному клієнтові індивідуальне транспортне рішення. У 1995 році компанія підвищила свої виробничі потужності та розширила асортимент продукції за рахунок перейняття частки гамбурзького виробника автоцистерн для обслуговування аеропортів, компанії Kroll, перейнявши також її досягнення та інноваційні підходи.

Детальніше

Понад 15 000 транспортних засобів були поставлені компанією, і актуальний обсяг виробництва складає на разі близько 750 одиниць у рік. Всі транспортні засоби марки Rohr відзначаються дуже високою якістю та довговічністю, тому недивно, що на дорогах Європи можна зустріти причіпну техніку від Rohr, яка виготовлена вже багато років тому і, тим не менше, цілком задовольняє споживачів.

Транспортні засоби для обслуговування аеропортів та паливозаправники марки Rohr виробляються відповідно до специфічних умов експлуатації кожного окремого замовника. При цьому витримуються усі норми згідно законодавчих положень (н-д, JiG, ADR, GHOST) щодо міжнародних аеропортів. Окрім             паливозаправників для заправки від гідрантів і аеродромних паливозаправників компанія ROHR пропонує також транспортні засоби з пристроями для очистки трубопроводів та транспортні засоби для заправки наземного обладнання.

При проектуванні транспортного засобу немає жодних меж для клієнта – всі його побажання будуть враховані, і всі деталі специфікації чітко погоджені. Як об’єм резервуару, так і можливості видачі/розвантаження продукту, спосіб заправки підлаштовуються під індивідуальні вимоги.  Підприємство у м. Штраубінг, яке має свою власну традицію, витриману часом, застосовує у своєму виробництві лише високоякісні компоненти від ПЕРШОКЛАСНИХ постачальників.

Основні переваги марки ROHR

  • Спільно з замовником компанія розробляє найкращі та найефективніші транспортні рішення. До виготовлення кожного транспортного засобу залучаються висококваліфіковані спеціалісти, які враховують специфічні вимоги експлуатації.
  • Постійне удосконалення виробничих процесів, а також безперервне покращення та розширення продуктової лінійки є складовою безперечного успіху компанії.
  • Багаторічний досвід у конструюванні транспортних засобів з поєднанням інноваційних методів.
  • Запатентовані ідеї, що означає неповторність продукції на європейському ринку!
  • Високі стандарти якості та бездоганне обслуговування клієнтів під девізом: «Лише клієнт на першому місці, все інше – другорядне!»

ROHR виробляє

  • Автоцистерни-авіапаливозаправники для цивільного застосування
  • Напівпричепи-авіапаливозаправники для аеродрому
  • Причепи-авіапаливозаправники для аеродрому
  • Паливозаправники для заправки від гідрантів