Van Ravenhorst

Історична спадщина і досягнення VAN Ravenhorst

Van Ravenhorst - одна з найбільших компаній у Нідерландах, яка має багаторічний досвід у виробництві транспорту для перевезення птиці. Розташована у м. Барневельд, де сконцентровано голландське птахівництво.
Van Ravenhorst має досвід більш ніж 90 років у проектуванні і будівництві причіпної техніки для забезпечення транспортних рішень для перевезення птиці - від добових курчат до бройлерів і несучок, від транспортування в ящиках до повністю кондиціонованого транспортування з клімат-контролем. Навіть для найбільш уразливих продуктів створюються сприятливі умови перевезення.

Основні принципи VAN Ravenhorst

Удосконалення.
Van Ravenhorst уважно стежить за поточними подіями в галузі птахівництва, оскільки транспорт є ланкою загального ланцюга. Зміни в галузі призводять до змін в галузі транспорту, як, наприклад, з впровадженням модулів замість ящиків для перевезення птиці. Зіткнувшись з цією ситуацією, виникають нові вимоги до завантаження або систем вентиляції. Van Ravenhorst реагує на будь-які зміни впровадженням нових систем і гнучких рішень, які при цьому можуть бути застосовані для удосконалення  вже існуючих видів кузовів та напівпричепів.
 
Власний конструкторський відділ.
Інженери компанії застосовують сучасні технології для підвищення ефективності та якості транспортних засобів. Прикладами цього є сучасні системи клімат-контролю, системи дезінфекції та складні ліфти завантаження. У той же час ці рішення також є інноваційними. За допомогою невеликих змін та альтернативних рішень створюється додатковий вантажний простір або проводиться спеціалізована обробка. Крім того, компанія тісно співпрацює з низкою міжнародних постачальників комплектуючих, які гарантують різні спеціалізовані рішення.
         
Максимальний сервіс.
Співробітники гарантують максимальний сервіс, починаючи з персонального дизайну. Після виробництва і поставки техніки механіки компанії забезпечують повне техобслуговування, усвідомлюючи важливість безперервної роботи транспорту клієнта. З цієї причини відділ обслуговування компанії оснащений всім необхідним і працює дуже ефективно.
 

Основні переваги марки  Ravenhorst

  • Надійність, передові технології, низькі експлуатаційні витрати.
  • Ємність - компанія Van Ravenhorst завжди запропонує ефективне транспортне рішення, яке забезпечить перевезення максимальної кількості вантажу. Це означає, що за рахунок підвищення ефективності Ваші транспортні витрати на продукт зменшаться, підвищуючи таким чином дохід. Завдяки продуманому інноваційному дизайну компанія пропонує більше вантажного простору.
  • Зручні умови експлуатації – завантажувально-розвантажувальні роботи повинні бути швидким, безпечним та зручним процесом. Тому виробник розробляє практичні рішення, від зручних задніх дверей до підйому даху.
  • Оптимальні умови – для перевезення птиці дуже важливі умови перевезення, тому компанія пропонує оптимізовані рішення завдяки системам вентиляції, регулювання рівня вуглекислого газу та клімат-контролю, що дозволяє забезпечити необхідні умови для підтримки якості Вашої продукції.
  • Гігієна – з транспортними рішеннями VAN Ravenhorst легко дотримуватися найвищих стандартів гігієни, оскільки вантажні відсіки сконструйовані таким чином, що вони легко піддаються очистці, крім того, вмонтована система дезінфекції.

VAN Ravenhorst виробляє

  • кузови, причепи та напівпричепи для перевезення бройлерів
  • кузови та напівпричепи для перевезення добових курчат