Історична спадщина і досягнення WILLIG

Компанія WILLIG - експерт у галузі виробництва автоцистерн для транспортування нафтопродуктів, зокрема постачання АЗК, з місцерозташуванням у м. Штраубінг в Нижній Баварії, завдяки високому технічному рівню поставлених нею більше 3000 автоцистерн, зайняла провідне місце у своїй галузі і здобула славу інноваційного підприємства. Більше 40 років WILLIG користується довірою нафтопереробних підприємств завдяки сучасним конструкціям і розвитку компанії, орієнтованому на майбутнє.

Детальніше

Створеною у 1970 р. Куртом Віллігом-старшим компанією Kurt Willig GmbH & Co. KG з 1990 р. управляє Курт Вілліг-молодший (інженер за освітою). Сьогодні компанія залишається сімейним підприємством з Андреасом Гіллнером на посаді генерального директора, в компанії працює 180 співробітників. Прагнення Курта Вілліга досягнути найвищих стандартів безпеки та якості у виробництві автоцистерн – головний принцип підприємства, яке виготовляє близько 200 автоцистерн у рік. Відмінна репутація, постійні клієнти і визнання широкого кола спеціалістів галузі – доказ успішної політики підприємства.
 
Поруч з основним заводом у Штраубінгу в 1992 р. в Мюлау (Хемніц) був відкритий філіал. З 1994 р. компанія WILLIG представлена у Чехії компанією з сервісного обслуговування і продажу, розташованою у Стреліце (Брно). В 2008 році в Хундердорфі відкрилося нове виробництво неукомплектованих автоцистерн з новим верстатним парком і високомотивованим персоналом.

Основні переваги марки WILLIG

Компанія WILLIG пропонує широкий асортимент удосконалених та економних автоцистерн, таких як кузови-цистерни, причепи-цистерни, паливно-баластні кузови-цистерни, напівпричепи-цистерни, автоцистерни для перевезення мастила та бітуму.
 
Компанія WILLIG є лідером у виробництві електронних покажчиків рівня, розробка і введення в експлуатацію яких є великою заслугою компанії WILLIG. Індивідуальні варіанти комплектації, зменшення ваги і скорочення часу розвантаження є лише деякими перевагами напівпричепів WILLIG з електронним вимірюванням рівня. Лідерство компанії в даній галузі незаперечне. 
Додаткова перевага: завдяки новій концепції причепа для автопоїздів, розробленої компанією WILLIG, яка базується на системі розвантаження, що оптимізує потік, і центральному розташуванні з’єднань для систем завантаження і рекуперації газу, спрощується завантаження і значно скорочуються часові витрати. 
 
Підприємства WILLIG — надійний партнер у сфері ремонту, переобладнання, калібрування та випробувань автоцистерн. Різноманітність ідей, відповідальність і навички висококваліфікованих співробітників, вихованих в традиціях ручної роботи, – запорука успіху компанії WILLIG.

WILLIG виробляє

  • напівпричепи-цистерни для дизельного палива/мазуту та бензину
  • транспортні засоби для перевезення мастил
  • кузови-цистерни для дизельного палива/мазуту та бензину
  • причепи-цистерни для дизельного палива/мазуту та бензину