Van Ravenhorst

Кузови та напівпричепи для перевезення добових курчат

На  даний момент  більшість    професійних    європейських компаній-перевізників   добових курчат зупинила  свій  остаточний  вибір  на транспортних   засобах   виробництва  Ravenhorst  для  своєї  роботи  у найближчому майбутньому.
 
Для добових курчат компанією Ravenhorst розроблені рішення, які дозволяють перевозити від 15 до 180 тисяч курчат в умовах, які максимально наближені до інкубаторських. Такі параметри, як температура, вологість та рівень СО2 ретельно контролюються та регулюються. Оскільки вантажний простір можна легко і ретельно вичистити, гігієнічні умови є оптимальними. Система дезінфекції завершує забезпечення гігієни у логістичному ланцюгу.
  • 100% кондиціонований кузов
  • Ємність до 135000 курчат
  • Гнучке завантаження
  • Проста очистка
  • Контроль температури і – по бажанню – вологості повітря та рівня вуглекислого газу, з можливістю роздрукування квитанцій
Транспортні засоби для перевезення добових курчат можуть бути оснащені вантажопідйомними бортами для зручності завантаження.
 
Останнім часом виробником удосконалені системи контролю температури, вентиляції та  охолодження для  забезпечення  мінімізації перепаду температури, а також вдосконалені елементи ЛЕД-освітлення.
 
Для  деталізації специфікації і розробки технічного креслення враховуються розміри візків для перевезенні курчат та специфікація шасі.
 
На кожен запит надається окрема комерційна пропозиція з урахуванням індивідуальних побажань щодо технічної специфікації транспортного засобу.