Низькорамні напівпричепи

Transconstruct пропонує:

 • Низькорамні напівпричепи для негабаритних вантажів
  DEMARKO - високоякісні трали всіх видів для перевезення негабаритних вантажів. Асортимент налічує близько 50 типів одиниць продукції з вантажопідйомністю від 20 до більше ніж 100 тонн – кожна з врахуванням індивідуальних вимог замовника.

  Напівпричепи в конфігурації від 2 до 8 осей. Конструкції, які можуть висуватися один раз, двічі, тричі і навіть чотири рази, що дозволяє отримати повну довжину вантажної платформи, яка перевищує 40 м.
 • Причепи і напівпричепи для негабаритних вантажів та лісовози
  DOLL - причепи і напівпричепи для перевезення негабаритних вантажів та транспортні засоби для перевезення лісових матеріалів, зокрема для екстремальних умов експлуатації. Вони поєднують в собі ноу-хау сучасних транспортних засобів з винятковими вимогами різних закордонних ринків і є зразком найвищої якості та надійності.

  Транспортні засоби DOLL для негабаритних перевезень поділяються на 5 продуктових груп і можуть бути виготовлені як причепи або напівпричепи.

  Платформи-напівпричепи, напівпричепи, низькорамні напівпричепи, самоповоротні причепи та позашляховики покривають повний профіль вимог відповідної сфери застосування у Європі та в заморських країнах. Додатково до стандартної комплектації усіх транспортних засобів для негабаритних перевезень пропонується великий перелік опцій і спеціального обладнання.