Низькорамні напівпричепи серії LD (з низькою платформою)

Низькорамні напівпричепи серії LD мають низьку навантажувальну платформу і пропонуються у варіантах від 2-вісних до 5-вісних.
 
В залежності від потреб клієнта напівпричепи цього виду виробляються в різних конфігураціях: з багаторазовим подовженням, розширенням, з різними видами осей: нерухомими, самоповоротними чи поворотними з гідравлічним керуванням, на дистанційному управлінні, з максимальним навантаженням до 16 т. Напівпричепи даного виду обладнані спареними колесами 17,5. Як варіант може бути нижня платформа висотою 800 мм від землі в положенні під час їзди; розмір шин при цьому 205/65, який забезпечує відмінні параметри для спеціальних напівпричепів, що перевозять негабаритні вантажі.
 
Верхня платформа в таких напівпричепах може бути використана для  перевезення додаткового обладнання напівпричепа, такого як канати і ланцюги для кріплення вантажу, різноманітні інструменти. Також ця платформа може використовуватися для перевезення менших авто, які завантажуються за допомогою крану чи за допомогою апарелів.
 
Завдяки різним апарелям (алюмінієвим чи сталевим), сталевим опорам чи різноманітним кріпленням для вантажу, які гарантують безпечність перевезення, компанія  адаптує напівпричіп під вимоги клієнта.
 
На кожен запит надається окрема комерційна пропозиція з урахуванням індивідуальних побажань щодо технічної специфікації транспортного засобу.