Низькорамні напівпричепи серії ST

Низькорамні напівпричепи серії ST представлені в різних конфігураціях від 2-вісних до 10-вісних, шириною 2,55 м, 2,75 м чи 3,0 м.
 
В залежності від потреб клієнта напівпричепи цього виду виробляються в різних конфігураціях: з багаторазовим подовженням, розширенням, з різними видами осей: нерухомими, самоповоротними чи поворотними з гідравлічним керуванням, на дистанційному управлінні, з максимальним навантаженням до 16 т. Напівпричепи даного виду, який користується найбільшою популярністю, обладнані спареними колесами 17,5. Як варіант може бути нижня платформа висотою 800 мм від землі в положенні під час їзди; розмір шин при цьому 205/65, який забезпечує відмінні параметри для спеціальних напівпричепів, що перевозять негабаритні вантажі.
 
Завдяки різним апарелям (алюмінієвим чи сталевим), сталевим опорам чи різноманітним кріпленням для вантажу, які гарантують безпечність перевезення, компанія  адаптує напівпричіп під вимоги клієнта.
 
На кожен запит надається окрема комерційна пропозиція з урахуванням індивідуальних побажань щодо технічної специфікації транспортного засобу.