Причепи і напівпричепи для негабаритних вантажів та лісовози

Transconstruct пропонує:

Причепи і напівпричепи для негабаритних вантажів та лісовози
DOLL
 • Низькорамні напівпричепи для перевезення негабаритних вантажів
  Напівпричепи з низькою платформою доступні у двох варіантах: модель VARIO та модель PANTHER.
  Модельний ряд DOLL VARIO призначений для напівпричепів з великою вантажопідйомністю з наскрізними осями. Модель DOLL VARIO серійного зразка оснащена пневматичною підвіскою. Як опція може бути також гідравлічна підвіска.
 • Напівпричепи для негабаритних перевезень
  Стандартні низькорамні напівпричепи також виготовляються у двох варіантах: модель VARIO та модель PANTHER.
  Модельний ряд VARIO призначений для напівпричепів з великою вантажопідйомністю з наскрізними осями. Модель DOLL VARIO серійного зразка оснащена пневматичною підвіскою.  Як опція може бути також гідравлічна підвіска.
 • Напівпричепи-платформи
  Напівпричепи-платформи виготовляються у серії VARIO і призначені для перевезення негабаритних пласких вантажів, зокрема елементів вітрогенераторів. Конструкція з низькою вантажною висотою, DOLL Megatrailer, може використовуватись також для транспортування особливо високих вантажів.
 • Самоповоротні причепи
  Серія самоповоротних причепів орієнтована на перевезення особливо довгих і тяжких вантажів. Надійні, з бічною стійкістю і прості в управлінні, ці причепи для довгомірних вантажів підходять, наприклад, для транспортування сталевих і бетонних балок, частин мосту чи вітрогенераторів.
  Компанія DOLL пропонує, приймаючи до уваги вимоги корисного навантаження, трьохвісні, чотирьохвісні і п'ятивісні самоповоротні причепи, причепи-довгоміри  в комбінації з двох- чи трьохвісними візками Dolly.
 • Позашляховики
  Досвід компанії DOLL в заокеанських країнах, особливо в Африці і Азії, базується на розвитку відносин з клієнтами, які виникли ще в 1950-х роках і укріплювалися з кожним роком. На конструювання транспортних засобів впливають десятиліття експортного досвіду, а також знання  місцевих умов експлуатації. Ім'я компанії  DOLL на цих ринках символізує надійність і довговічність позашляховиків німецької якості.
 • Транспортні засоби для перевезення лісу
  У компанії DOLL в асортименті завжди є транспортний засіб для перевезення будь-якого виду лісоматеріалів. Байдуже, чи це деревина довгих розмірів чи коротких, чи пиломатеріали, деревина легка, тяжка чи відходи деревини - компанія DOLL надає найкраще транспортне рішення для потреб клієнта.