Транспортні засоби для перевезення лісу

До модельного ряду транспортних засобів для перевезення лісу належать конструкції з краном, причепи з керованими осями, а також причепи, так як і напівпричепи, у різних виконаннях. Завдяки великому асортименту опцій, навісному обладнанню, яке перевірене досвідом, і різним комплектуючим, транспортні засоби можуть конфігуруватися відповідно до вимог клієнта.

DOLL є лідером у даній галузі і розвиває напрямок виготовлення легких конструкцій транспортних засобів замість тяжких конструкцій. Згідно з бажанням клієнта напівпричепи, причепи і надбудови виготовляються у вигляді легкої конструкції. Асортимент постійно розширюється, щоб запропонувати легкі конструкції в якості стандарту в кожній продуктовій групі. 

Для деревини тропічних порід DOLL пропонує  позашляховики для перевезення лісу,  які підходять для використання в екстремальних кліматичних умовах і при поганому стані доріг на територіях лісів.

Завершують широкий спектр продукції DOLL транспортні засоби Tree Trimmer для умов при рубці лісу у важкодоступних місцях, так само як DOLL Energy для утилізації відходів  енергетично цінного брухту деревини.
 
На кожен запит надається окрема комерційна пропозиція з урахуванням індивідуальних побажань щодо технічної специфікації транспортного засобу.