Carnehl

Самоскидні напівпричепи напівкруглої форми із Hardox або алюмінію

Сталевий кузов напівкруглої форми від Carnehl став основним типом самоскидних кузовів, який виробник постійно удосконалює і використовує для всіх видів самоскидів, починаючи з його показу на виставці IAA у 1996 році в Ганновері. Такий кузов характеризується особливою міцністю, придатністю для експлуатації у тяжких умовах, довговічністю використання та відмінними самоскидними властивостями.

Сталеві самоскидні напівпричепи із напівкруглим кузовом можуть мати товщину стінок 4,5 та 7 мм та внутрішню висоту від 1360 мм, що забезпечує прибл. 21 м3 об’єму за стандартної довжини 7,4 м. При цьому Ви можете підібрати необхідну комплектацію, розміри і додаткове оснащення напівпричепа, щоб він повністю задовольняв Ваше транспортне завдання.
 
Після успішного виведення на ринок кузова half-pipe із сталі HARDOX наступним кроком було винайдення можливості для подальшого збільшення корисного навантаженням. Таким чином, цей тип конструкції був адаптований для продукції із алюмінію і в 2000 році було поставлено перший кузов hilf-pipe із алюмінію.  Цей кузов теж характеризується відмінними для самоскида властивостями і при цьому має на приблизно 1100 кг більше корисне навантаження, ніж аналогічний кузов із сталі HARDOX.

Алюмінієві самоскидні напівпричепи із напівкруглим кузовом можуть мати товщину стінок 6 та 8 мм та внутрішню висоту від 1360 мм, що забезпечує прибл. 21≥ м3 об’єму за стандартної довжини 7,4 м.
 
На кожен запит надається окрема комерційна пропозиція з урахуванням індивідуальних побажань щодо технічної специфікації транспортного засобу.