Цистерни

Transconstruct пропонує:

 • Напівпричепи-цистерни для сипких вантажів
  O.ME.P.S. – автоцистерни, цистерни-причепи на цистерни-напівпричепи з алюмінію для перевезення сипких вантажів (будівельних сумішей, цементу, муки, цукру, комбікорму, крупи, паливних гранул).
 • Цистерни для нафтопродуктів
  WILLIG – автоцистерни, цистерни-причепи на цистерни-напівпричепи з алюмінію для перевезення світлих нафтопродуктів (бензину, дизельного палива, мастил).
 • Цистерни-газовози
  OMSP Macola - є однією з найбільш інноваційних компаній газотранспортної галузі. Компанія завжди розробляє нові рішення, акцентуючи увагу на зниженні ваги конструкції задля зниження експлуатаційних витрат наших клієнтів. Автоцистерни для транспортування та роздачі скрапленого газу згідно з вимогами ADR.
 • Цистерни із нержавіючої сталі для харчових і хімічних рідин
  ROMEX - автоцистерни, цистерни-причепи на цистерни-напівпричепи з нержавіючої сталі для транспортування рідких харчових продуктів (молока, води, соку, вина), для транспортування бітуму, AdBlue та хімічних речовин.
 • Цистерни-авіапаливозаправники
  ROHR – аеродромні паливозаправники (автоцистерни-авіапаливозаправники, напівпричепи-авіапаливозаправники та причепи-авіапаливозаправники).
 • Автоцистерни для транспортування газів та рідин
  GOFA пропонує широкий асортимент автоцистерн,   який включає різноманітні транспортні рішення  для небезпечних вантажів. Залежно від продукту і вимог замовника, продукти доступні з нержавіючої сталі, дуплекс, чорної сталі або алюмінію.