Цистерни-авіапаливозаправники

Transconstruct пропонує:

Цистерни-авіапаливозаправники
ROHR
 • Автоцистерни-авіапаливозаправники для цивільного застосування
  Надбудови на шасі з цистернами об’ємом від 3 000 до 20 000 Л. Можуть бути у виконанні для заправки над крилом (400 л/хв.) або для заправки під крилом під тиском (до 4 000 л/хв.). Обладнаянн для вивантаження. Ящик з вивантажувальним обладнанням та підйомна платформа або за кабіною вантажівки, або в тильній частині транспортного засобу. Опціонально система управління на основі ПЛК (програмного логічного контролера).
 • Напівпричепи-авіапаливозаправники для аеродрому
  Напівпричепи-авіапаливозаправники з цистернами об’ємом до 85 000 Л. Низькопрофільна конструкція для заправки літаків з широким фюзеляжем. Ящик з вивантажувальним обладнанням та підйомна платформа або за кабіною тягача, або в тильній частині напівпричепа. Опціонально система управління на основі ПЛК (програмного логічного контролера). Пряме завантаження через гідрантну систему та пряма заправка авіаційних апаратів через гідрантну систему. Прості в експлуатації, невимогливі до технічного обслуговування, низькі операційні витрати.
 • Причепи-авіапаливозаправники для аеродрому
  Причепи-авіапаливозаправники з цистернами об’ємом до 45 000 Л. Низкопрофільна конструкція для заправки літаків з широким фюзеляжем. Ящик з вивантажувальним обладнанням та підйомна платформа або за кабіною тягача, або в тильній частині причепа. Опціонально система управління на основі ПЛК (програмного логічного контролера). Пряме завантаження через гідрантну систему та пряма заправка авіаційних апаратів через гідрантну систему. Прості в експлуатації, невимогливі до технічного обслуговування, низькі операційні витрати.
 • Паливозаправники для заправки від гідрантів
  Для заправки літаків з широким фюзеляжем. Швидкість потоку до 4 000 л/хв. Підйомна платформа спроектована для забезпечення можливості заправки літаків нового покоління (А380, Boeing 787). Опції: з гідравлічним / пневматичним підвісом для забірного рукава, автоматичне вивантаження цистерни з допомогою насосу, електронний лічильник, варіанти виконання з нержавіючої сталі або з алюмінію.