Напівпричепи-цистерни

Напівпричепи-цистерни для постачання АЗК

Даний напівпричіп-цистерна розроблений спеціально з урахуванням потреб і вимог у сфері постачання АЗК. Він підходить для транспортування 1203 бензину та 1202 дизельного палива / мазуту і поставляється в комплекті з системою вимірювання і без неї. Використання більш легкого навісного обладнання дозволяє значно зменшити власну вагу.
 
Напівпричепи-цистерни для постачання АЗК рекомендуються з наступними розмірами резервуарів:
  • Об’єм брутто: 40.000 л, 4-5 відсіків
  • Об’єм брутто: 43.000 л, 4-5 відсіків
Напівпричепи-цистерни з вимірювальним обладнанням

Напівпричіп-цистерна з вимірювальним обладнанням у виконанні AT може застосовуватися для перевезення 1202 дизельного палива / мазуту. З двома окремими роздатковими системами окрім транспортування 1202 дизельного палива/мазуту у версії FL автоцистерна також підходить для перевезення 1203 бензину.
 
У стандартній версії найбільш поширені цистерни наступних об’ємів і з наступною кількістю відсіків:
  • Версія AT: 35.000 л - 38.000 л з 2 - 5 відсіками
  • Версія FL: 40.000 л - 43.000 л з 3 - 5 відсіками
 
Напівпричепи-цистерни сундучного типу для перевезення нафтопродуктів

Експлуатація спеціальної автоцистерни для перевезення нафтопродуктів часто пов’язана з додатковими витратами. Проте без неї неможливо обійтися, якщо місце вивантаження недоступне для напівпричепа або автопоїзда із-за дорожніх умов чи недостатнього місця для заїзду. WILLIG пропонує ефективне рішення: двохвісний напівпричіп з  примусовим управлінням колесами задньої осі.
 
Брутто-об’єм і кількість відсіків в залежності від Ваших вимог -  від 33.000 л до 40.000 л з 3 - 5 відсіками.
 
Напівпричепи-цистерни сундучного типу для транспортування мастил

Транспортні рішення WILLIG для перевезення мастил гарантують низький ступінь змішування, оптимізовані технології завантаження і розвантаження, більшу місткість, а також придатність для транспортування різних видів продукції. Застосовується спеціальне вимірювальне обладнання для мастил з установкою на кузові-платформі.
 
Цистерна оптимально підходить для перевезення мастила, моторного масла і речовин класу 3 та 9 згідно ADR і виготовляється з брутто-об’ємом 36.000 л. Кількість відсіків в залежності від Ваших побажань може бути від 8 до 10.
 
На кожен запит надається окрема комерційна пропозиція з урахуванням індивідуальних побажань щодо технічної специфікації транспортного засобу.