Причепи-цистерни

Дишлові причепи - гарантують відмінні ходові якості причепа та його оптимальну взаємодію з шасі завдяки точному взаємному узгодженню параметрів обох транспортних засобів. В залежності від вмонтованого обладнання дишловий причіп застосовується для транспортування 1202 дизельного палива, мазуту і/або 1203 бензину.

У відповідності з власними вимогами до транспортування Ви можете обрати між:
  • 2-вісним дишловим причепом з допустимою повною вагою 18 тонн.
    Розрахунковий брутто-об’єм в залежності від виду вантажу знаходиться в межах 16.000 л - 21.000 л.
  • 3-вісним дишловим причепом з допустимою повною вагою 24 тонни. Розрахунковий брутто-об’єм в залежності від виду вантажу знаходиться в межах 22.500 л - 27.000 л.
Причепи з центральним розташуванням осей характеризуються хорошими ходовими якостями та високою маневреністю. Такі характеристики стали можливими завдяки оптимізованій конструкції шасі, цистерни і вантажівки. В залежності від вмонтованого обладнання причіп з центральним розташуванням осей застосовується для транспортування 1202 дизельного палива, мазуту і/або 1203 бензину.
 
Щоб Ваш автопоїзд демонстрував відмінні ходові якості і був оптимально розрахований на дозволену повну масу, розміри цистерн підбираються спеціалістами заводу індивідуально під конкретне застосування:
  • Для 2-вісного шасі з дозволеною повною масою 18 тонн підходить 2-вісний причіп з центральним розташуванням осей з дозволеною повною масою 20 тонн. Розрахунковий брутто-об’єм в залежності від виду вантажу знаходиться в межах 20.000 л - 24.000 л.
  • Для 3-вісного шасі з дозволеною повною масою 24 тонни підходить 2-вісний причіп з  центральним розташуванням осей з дозволеною повною масою 18 тонн. Розрахунковий брутто-об’єм в залежності від виду вантажу знаходиться в межах 16.500 л до 20.000 л.  
  • Для експлуатації у місті та для менших шасі можливо виготовити менші версії масою до 10,5 тонн.
На кожен запит надається окрема комерційна пропозиція з урахуванням індивідуальних побажань щодо технічної специфікації транспортного засобу.